O lokalitě Ženklava

Připravujeme výstavbu v roce 2021.

Naše developerská firma si pro realizaci projektu parcelace určené pro výstavbu rodinných domů vybrala lokalitu na jižním okraji města Kopřivnice. Jedná se o klidnou lokalitu v nově se rozrůstající části obce, která je určena k zástavbě rodinnými domy a plynule navazuje na původní zástavbu.

Projekt zahrnuje 44 stavebních parcel komfortní rozlohy vybavené kompletními inženýrskými sítěmi a příjezdovou komunikací s možností zprostředkování výstavby rodinných domů. Při rozparcelování lokality bylo přihlíženo k tomu, aby bylo zachováno soukromí jednotlivých obyvatel.

Lokalita obce Ženklava byla vybrána záměrně vzhledem ke své atraktivní poloze k městům Kopřivnice, Nový Jičín, Valašské Meziříčí a ke své vynikající dopravní obslužnosti, zahrnující blízkost silnice II/480 a také pravidelným dopravním spojením autobusem. V obci je zastoupena veškerá infrastruktura zahrnující mateřskou a základní školu, zdravotnictví (praktický a zubní lékař a rehabilitační oddělení). Obec také nabízí bohaté zázemí pro sportovní a volnočasové aktivity.

Odkaz na webové stránky obce http://www.zenklava.cz/.

Prodej pozemků

Jana Dubovská
Email: info(-at-)pozemky-olomouc.cz
Tel: +420 731 492 286