pruh

 

Financování

Společnost Link City Development s.r.o. rozšířila nabídku služeb pro své klienty a připravila současně s výstavbou rodinných domů v rámci všech developerských projektů také jejich výhodné financování.

Pro naše klienty jsme v bankách vyjednaly zvýhodněné podmínky na hypoteční úvěry určené k výstavbě rodinných domů. Díky těmto výhodám naši klienti získají hypoteční úvěr:

  • bez poplatku za zpracování úvěru (u ČS, KB, HB, ČSOB, RB, u dalších bank slevy z poplatku)
  • bez poplatku za odhad kupované nemovitosti
  • s nižšími úrokovými sazbami oproti standardní nabídce
Česká Spořitelna Komerční Banka Hypoteční banka Raiffeisen Bank ČSOB banka

Naši hypoteční specialisté Vám pomohou s přípravou všech potřebných dokumentů a budou Vám k dispozici při celém procesu vyřizování hypotečního úvěru na Váš pozemek i nový rodinný dům.

https://www.kalkulackahypoteky.cz/

Link City Development s.r.o.
IČ: 27774023
Horní Lán 445/1
782 01 Olomouc - Slavotín

Všechny informace uvedené na tomto webu společností Společnost Link City Development s.r.o. (dále jen „Společnost“) jsou informační povahy. Ceny uvedené u jednotlivých parcel jsou orientační do doby uzavření písemných smluvních dokumentů. Společnost si vyhrazuje právo změnit ceny parcel pokud dojde ke změně výměry jednotlivých parcel. Informace uvedené na tomto webu nejsou nabídkou na uzavření smlouvy ve smyslu § 1729 a násl. z.č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Jedná se tak o reklamní sdělení pro informační účely a nejsou návrhem pro uzavření smlouvy. Společnost si vyhrazuje smlouvu neuzavřít, a to v kterékoliv fázi jednání, zejména pokud nebudou získána potřebná interní schválení Společnosti. Společnost neodpovídá za bezchybná a úplný přenos zasílaných informací, ani za zpoždění nebo přerušení přenosu a ani za škody způsobené použitím nebo důvěrou v tyto informace. Společnost vylučuje odpovědnost z předsmluvní korespondence. Při jednání o smlouvě si nese každá strana své náklady, Společnost není odpovědná za žádné jiné náklady či škodu, nedojde-li k uzavření smlouvy z jakéhokoli důvodu.

Copyright 2022
Link City Development s.r.o.