O lokalitě Příkazy

Rezervace pozemků I.Etapy bude probíhat v termínu od 1.7.2020 do 31.8.2020.

Naše developerská firma si pro realizaci projektu parcelace určené pro výstavbu rodinných domů vybrala lokalitu v dojezdové vzdálenosti od Olomouce. Jedná se o klidnou lokalitu v nově se rozrůstající části obce, která je určena k zástavbě rodinnými domy a plynule navazuje na původní zástavbu.

První etapa zahrnuje 20 stavebních parcel komfortní rozlohy vybavené kompletními inženýrskými sítěmi a příjezdovou komunikací s možností zprostředkování výstavby rodinných domů. Při rozparcelování lokality bylo přihlíženo k tomu, aby bylo zachováno soukromí jednotlivých obyvatel.

Lokalita obce Příkazy byla vybrána záměrně vzhledem ke své atraktivní poloze ke krajskému městu s časem dojezdu 7 minut a ke své vynikající dopravní obslužnosti, zahrnující blízkost silnice II/635 a také pravidelným dopravním spojením autobusem nebo vlakem. V obci v místní části Křelov je zastoupena veškerá infrastruktura zahrnující mateřskou a základní školu, knihovnu, prodejnu s potravinami, zdravotnictví (praktický a dětský lékař, dětská poradna, rehabilitace). Obec také nabízí bohaté zázemí pro sportovní a volnočasové aktivity.

Odkaz na webové stránky obce: http://www.prikazy.cz/.

Prodej pozemků

Jana Dubovská
Email: info(-at-)pozemky-olomouc.cz
Tel: +420 731 492 286