O lokalitě Horka nad Moravou

Naše developerská firma si pro realizaci projektu parcelace určené pro výstavbu rodinných domů vybrala lokalitu na západním okraji Olomouce. Jedná se o klidnou lokalitu v nově se rozrůstající části obce, která je určena k zástavbě rodinnými domy a plynule navazuje na původní zástavbu.

Projekt zahrnuje 27 stavebních parcel komfortní rozlohy vybavené kompletními inženýrskými sítěmi a příjezdovou komunikací s možností zprostředkování výstavby rodinných domů. Při rozparcelování lokality bylo přihlíženo k tomu, aby bylo zachováno soukromí jednotlivých obyvatel.

Lokalita obce Horka nad Moravou byla vybrána záměrně vzhledem ke své atraktivní poloze ke krajskému městu s časem dojezdu 5 minut a ke své vynikající dopravní obslužnosti, zahrnující blízkost silnice II/644 a také dopravním spojením MHD Olomouc (autobus č. 18 a 20). V obci je zastoupena veškerá infrastruktura zahrnující mateřskou a základní školu, knihovnu, zdravotnictví (praktický a dětský lékař, zubní ordinace, lékárna). Obec také nabízí možnost vyžití v rámci sportovních a volnočasových aktivit s přilehlou CHKO Litovelské Pomoraví, se kterou je spojena cyklostezkou.

Odkaz na webové stránky obce http://www.horka.cz/.

Prodej pozemků

Jana Dubovská
Email: info(-at-)pozemky-olomouc.cz
Tel: +420 731 492 286