O lokalitě Křelov-Břuchotín

Všechny pozemky této lokality jsou již prodány.

Naše developerská firma si pro realizaci projektu parcelace a výstavbu rodinných domů vybrala lokalitu na západním okraji Olomouce při výjezdu z města směrem na Mohelnice.

Jedná se o klidnou lokalitu v nově se rozrůstající části obce, která je určena k zástavbě rodinnými domy a plynule navazuje na původní zástavbu.

První etapa zahrnuje 17 stavebních parcel komfortní rozlohy s výstavbou rodinných domů na klíč, vybavené kompletními inženýrskými sítěmi a příjezdovou komunikací. Při rozparcelování lokality bylo přihlíženo k tomu, aby bylo zachováno soukromí jednotlivých obyvatel.

Lokalita obce Křelov – Břuchotín byla vybrána záměrně vzhledem ke své atraktivní poloze ke krajskému městu s časem dojezdu 5 minut a ke své vynikající dopravní obslužnosti zahrnující bezprostřední blízkosti dálnice D35 a silnice II/635 a také dopravním spojením MHD Olomouc (autobus č. 18 a 20). V obci je zastoupena veškerá infrastruktura zahrnující mateřskou a základní školu, knihovnu a prodejnu potravin. Obec také nabízí bohaté zázemí pro sportovní a volnočasové aktivity.

Architektonicky navržené rodinné domy okouzlí především ty, kteří ocení krásu a jedinečnost klasické architektury vytvořenou v návaznosti na respektování a zachování jednotných architektonických prvků v dané lokalitě, a kteří chtějí žít a bydlet přitom v domě, jež splňuje i nejpřísnější kritéria moderního bydlení a životního stylu. Díky tomuto pojetí celý projekt citlivě splývá s okolím a dokonale tak zachovává místní původní atmosféru, což vytváří atraktivní podmínky pro příjemné bydlení.

Ekonomika staveb – z hlediska konstrukčního řešení staveb byl jako nejvýhodnější zvolen systém dřevostaveb v podobě energeticky úsporných nebo nízkoenergetických domů. Hlavním důvodem je poměr vstupní ceny a užitné hodnoty domu, tak aby z hlediska energetické náročnosti mohly tyto stavby konkurovat výstavbě v příštích 20 letech.

Odkaz na webové stránky obce: http://www.krelov.cz/.

Prodej pozemků

Jana Dubovská
Email: info(-at-)pozemky-olomouc.cz
Tel: +420 731 492 286